December 2008

Fanfiction [gen]

13. december 2008 at 17:54 | TheMajestic
Harry Potter is not much of a "Harry" and not an ounce of a "Potter" but nobody seems to either care or believe him, well he can "not care" as well, right? Yet he could never abandon his brother, neither his thirst for revenge...

After sixteen years of nightmare there's no way Harry could be perfectly normal, but then an unexpected help arrives in a form of his father, his real father... But can he still be saved, especially when no one knows he needs saving? And what about his new found brother who spent past sixteen years hating his very existence?
Once Upon a Time
When McGonagall read his name at the Sorting, the whole Hall burst out in excitement, when the Sorting Hat shouted "Slytherin" everything sunk into a deep silence and disappointed and hateful glares, which comforted him somehow since it was a reaction he usually got from his surroundings. But his struggles in wizarding world are only beginning and he'll need to find a way to get past them... In a Slytherin way...
A/N: might end as a Severitus, haven't decided yet...Dementor Kiss
Poprvé po mnoha letech byl donucen ohlédnout se ke své domovině. Ústřední myšlení zachvátili chaos a panika, a i když se rozhodl své soukmenovce ignorovat, zvědavost mu nakonec nedala a vydal se zpět do Anglie. Než ale byl schopen zjistit, co se stalo, ucítil smým šestým smyslem něco, co v životě nepotkal, a onen pocit následoval. Jeho "rodina" se bez něj už několik dekád obešla, kdo ví ale jak dlouho ta-neznámá-věc zůstane na svém místě. Nikdy ale nečekal to, s čím se na konci jeho pátrání setkal... A taky ne to, co bude následovat.

...

6th Chapter

12. december 2008 at 22:54 | TheMajestic |  Pád Démona
6th Chapter neboli Kapitola Šestá
konecne se uz zacinam vyhrabavat z tech temnych tendenci, snad mi to vydrzi a neprijde to zpet. drzte mi palce:) cim vic budete drzet, tim rychleji budu psat... a samozrejme prosim komentare :P
***
Kapitola šestá:
***
"To si snad děláte legraci!" probudil ho něčí hlas. Tak jenom mírně pootevřel jedno oko.
"Hermiono, děje se něco?" zeptal se ještě stále rozespale.
"Možná vám to ještě nedošlo, ale zítra píšeme závěrečnou písemku z lektvarů," zasršela na něj. Přitom ještě vražedně pohlédla na Rona, který stále spal.
"Jasně, že to víme, ale stejně tam dá něco těžkého, co nebudeme vědět," namítl Harry.
"To nemůžeš vědět."
"Hermino, bavíme se o Snapeovi, jasně že tam dá něco příšerného."

5th Chapter

10. december 2008 at 15:25 | TheMajestic |  Pád Démona
kapitola pátá


4th Chapter

9. december 2008 at 18:05 | TheMajestic |  Pád Démona
Hned ze začátku varuju, tahle kapitola
NENÍ
pro slabší povahy. Pokud mě znáte, tak víte, že když to říkám já, tak na tom už něco bude.

Varování 2=žánr:
temné, bloodplay

Varování pro happy:
pamatuješ si, jak jsi četla ve škola Vatikán? bylo to na konci prvního sešitu, když našli Matyáše v podzemních prostorech pod Mexico City... Jestli si na to ještě vzpomínáš, tak popřemýšlej, jestli si chceš přečíst i Fujiho druhou vzpomínku(kurzívou na konci téhle kapitoly).


Kapitola 4... tentokrát vám neřeknu "enjoy"... vážně ne...

3rd Chapter

8. december 2008 at 20:57 | TheMajestic |  Pád Démona

už ani nevím, co psát tady na úvod, kromě toho, že jsem právě málem usnula na klávesnici... takže tedy ve zkratce:

Kapitola třetí - enjoy;)

2nd Chapter

7. december 2008 at 17:02 | TheMajestic |  Pád Démona
Ehm, tedy... kapitola druhá... Snad se mi povedlo vás dostatečně zamotat:D a snad se vám to taky bude líbit.

povidka(stále ještě bez názvu) se začíná jevit temně(nečekané, co?:D) a už se mi v hlavě i trochu rozjasňuje plán, jak by možna mohla pokračovat. a snad vás potěší, že se hned vrhám na další kapitolu, když mi to zrovna taqk jde:)

1st Chapter

4. december 2008 at 21:19 | TheMajestic |  Pád Démona
Vymýšlím za pochodu, takže je zbytečné se ptát, jak to bude pokračovat - nemám tušení;):D